jbmountainbikes.com

Weekend Warrior

Triathlon Relay

Saturday, August 9thth, 2008
9:15 A.M.

Shillington Park in Shillington, Pa.

Place Finish Time Team Name Division Teammate 1 Teammate 2 Teammate 3 Teammate 4
1 53.20 Three Eyed Purple Catfish Male Matt Lykens Danny Lykens Zach Schumacher Steve Wenrich
2 53.33 Team Mari-Long-Drus Masters Deena Andrus Melanie Marinaccio Ted Andrus Gary Long
3 54.05 The Queen and Her Court Family w/Kids U-14 Beth Alansky Drew Alansky Tyler Alansky Len Alansky
4 55.35 Beef Brothers Male Chris Vecchio Frank Vecchio Mike Vecchio Mike Leffler
5 55.57 Abby Laino Coed Corinne Balestrier Tony Laino Valerie Wiedman Jared Abby
6 56.05 Ocena's Four Male Kyle Herbein Tom Kloiber Eric Schweitzer Mark Harding
7 56.10 Reading Police Police/ Fire Dept Guy Lehman Anthony DeFazio Joel Avram Chris Santoro
8 56.25 The E-Racers Coed John Kirlin Wendy Palecek Jesika Pufnock Robbie Von Langen
9 57.35 Second Wind Coed Jen Fern Rhonda Mayer Mike Bieber Tom Levy
10 59.10 Y's Guys Male Chuck Gulati Chad Sturgill Brian Hemmingway Rob Culp
11 59.12 Blanchet Family Family w/Kids U-14 Dore Blanchet Nick Blanchet Sam Blanchet Pete Blanchet
12 1.00.50 Wannabees Male Dave Alexander Bruce Seidel Joshua Seidel Rich Miller
13 1.00.55 I'd Rather Be Sleeping Coed Karen Horn Steve Hoffman Kate Fanning Bob Schoenen
14 1.01.29 Mustang MELT-Down High School Coed Mason Ninzeheltzer Logan Mohn Erin Cieniewicz Tim Hartung
15 1.02.09 Happy Hour Group Coed Jason Flannery Danielle Nuhfer Alicia Feaster William Hawke
16 1.03.04 World Gym 4 Male Melissa Oswald Bill Oswald Pat Antosy Todd Papich
17 1.03.05 Rutolanevils Coed Mandy Spillane Mike Rutolo Elisha Sivils Andy Spillane
18 1.03.20 Barbon/Gallen/Oleary Family Open Ryan Barbon Evan Barbon Ben Gallen Joey Oleary
19 1.03.32 RACK Pack Coed Chris Brown Rebecca Brown Allen Brown Kevin Moore
20 1.03.34 ZerBoy Family Open Leslie Boyer Mark Boyer Jennifer Boyer Matt Zerbe
21 1.03.37 3 Cousins and an Old Man Family w/Kids U-14 Luke Miller Megan Serafin Alexa DeCerchio Joe Miller
22 1.06.02 Team Gallen Family w/Kids U-14 Dave Gallen Lisa Gallen Grant Gallen Kara Gallen
23 1.07.58 Fearsome Foursome Male Rob Gallagher Alec Odle JP Gallagher Steve Uholik
25 1.08.40 Team Saleneck - Plus 1 Coed Niki Saleneck Tania Barrel Pete Saleneck Dennis Baldwin
24 1.08.52 Corps Fitness Female Kathy Cunningham Lucia Gagliardi Beth Gehret Meredith Groff
26 1.09.05 We Just Met Coed Joseph Sarzynski Kevin Gordon Lyndsey Brendle Susan Sarzynski
27 1.09.16 Andesa's A-Team Corporate Mark Payson Dwaine Schultz Louis Mammana Jim Quaglio
28 1.10.02 Transfusion Coed Derick Ganster Melanie Appler Joe Lenart Alycia Lenart
29 1.10.20 Arrow Chicks Corporate Kristine Olimpo Daron Colflesh Gretchen Reed Michelle Ammarell
30 1.11.52 Big Red 1 Family Open Daniel Reinert Eric Reinert Gary Reinert Terry Reinert
31 1.12.50 Shananagans Coed Theresa Himmelberger Bridget Moyer Lisa Drexler Hans Mossner
32 1.12.53 B.A.T.S. Family Open Ann Stufflet Sheila Stufflet Tricia Williams Brian Williams
33 1.13.08 Prime Times Male Jeff Shaffer Jason Shaffer Keith Hafer Alex Geise
34 1.13.42 Wonder Women Female Karen Rule Jen Toso Bridgette Vecchio Jen Werner
35 1.16.15 Crossing the Rubicon Family Open Jo Hohl Mike Hohl Stephanie Myers  Mike Matz
36 1.16.59 Shillington Gladiators Female Dawn Wenzel Bridget Carroll  Jen Overley Tricia Billman
37 1.18.03 Dipthongs Family w/Kids U-14 Therese O'Brien Katie O'Brien Billy O'Brien Bill O'Brien
38 1.29.04 Team TAAZ Coed Jodi Arroyo Jeff Arroyo Chris Dilbeck Brigette Dilbeck
Short DQ BASIC Coed Olivia Boyer Steven Boyer Brianna Ninni Rachel Suydam